Zapraszamy na targi Intergeo 2017 w Berlinie!
Zapraszamy na targi Intergeo 2017 w Berlinie!

Tak jak co roku, SOUTH zaprezentuje się na targach Intergeo 2017 w Berlinie, które odbędą się w dniach 26-28 września 2017.

W ramach targów będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami oraz produktami SOUTH, które dopiero wchodzą na rynek. Wśród nich z pewnością pojawią się najnowsze odbiorniki GNSS m.in. inteligentny Galaxy G1 Plus czy odbiornik Hi-End Galaxy G6, rozwiązania UAV, jak również nowinki wśród tachimetrów elektronicznych, niwelatorów kodowych z flagowym modelem DL-2003A, teodolitów, kontrolerów, urządzeń GIS i wiele innych ciekawostek w sektorze instrumentów geodezyjnych i sprzętu pomiarowego.

Na miejscu będzie także reprezentacja naszej firmy jako autoryzowanego dostawcy marki SOUTH, będzie można nas spotkać bezpośrednio na stoisku producenta.

Zapraszamy!

Zobacz lokalizację SOUTH na mapce targów - Hala: 4.1 Stoisko: C4.008

Promocje najnowszych instrumentów pomiarowych SOUTH!
Promocje najnowszych instrumentów pomiarowych SOUTH!

Aktualnie w promocji najnowsze tachimetry bezlustrowe SOUTH N7 oraz odbiorniki GPS GNSS SOUTH GALAXY G1 Plus!

  • Tachimetry bezlustrowe N7 SOUTH z dalmierzem o zasięgu 1000m i dokładnościach ±1mm+1ppm i 1" z WiFi, Bluetooth, systemem Windows CE i dotykowym ekranem

  • Odbiorniki GPS GNSS GALAXY G1 Plus SOUTH o dokładności pomiarów RTK H:±8mm+1ppm i V:±15mm+1ppm, z systemem Linux oraz mnóstwem zaawansowanych funkcji i inteligentnych udogodnień.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę promocyjną!

 

TACHIMETR N7 GPS GNSS GALAXY G1 Plus Zapytaj o promocje!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl